Już jedna taka konwersacja marketingowa wystarczy by mieć więcej klientów od zaraz

 • Już w pierwszym nagraniu otrzymasz szablon skutecznej konwersacji marketingowej.
 • Szybko zobaczysz jak i czym zaciekawiać klientów - nawet najnudniejszym produktem!
 • Pokażę Ci jak dyskretnie popychać klientów do zakupu tylko tym, co piszesz - bez przecen.
 • Chcesz, by Twój produkt stał się wiadomością dnia? Zacznij pisać świetne nagłówki!
 • Co musisz zmienić w swoim myśleniu, by od zaraz zarabiać 2 razy więcej?
 • Jak słowami dobrać się do klienta, by nie mógł się oprzeć Twoim ofertom?
 • A to tylko początek...

Dlaczego spokojnie możesz mi zaufać?

Mam na imię Darek i jestem... Technikiem Informatykiem z tak zwanego wykształcenia.

Ale uparłem się, że zostanę copywriterem i będę z tego dobrze żył! W wieku 40 lat rzuciłem robotę informatyka, założyłem firmę Dynanet i od tej pory żyję tylko z pisania.

Z tego wynikają dwa fakty. Każdy może być copywriterem i nigdy nie jest za późno na zmiany. Fakt, nie każdy może być genialnym copywriterem, ale większości ludzi wystarczy dobry poziom, by sprzedawać słowem pisanym.

Sam przeszedłem całą drogę od nikomu nieznanego gościa do copywritera, którego niektórzy nawet nazywają najlepszym w Polsce. Więc wiem, jak to jest i mogę Cię to drogą poprowadzić, bo tu nie ma teorii tylko wieloletnia praktyka, bo ja z tego żyję.

Tu na tacy daję Ci łatwo strawną i praktyczną wiedzę. Same konkrety do natychmiastowego zastosowania. Ale to od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.

Szkoliłem z pisania tekstów sprzedażowych pracowników takich firm, jak Mercedes-Benz, Home.pl, Netia, Tauron, Oponeo i wielu innych, mniejszych.

A i tak najbardziej lubię pracować z właścicielami firm, którzy piszą dla siebie. Dlaczego? Bo nie mają tej całej drabiny decyzyjnej, tylko sami szybko wprowadzają zmiany w swoim marketingu. I co najważniejsze - takim osobom najbardziej zależy, a to moim zdaniem kluczowy czynnik sukcesu w tej robocie.

Jak wygląda Nowa Szkoła Copywritingu?

 • Nagrania video

  Każda lekcja to około 30-minutowe nagranie video (moja buźka plus slajdy), gdzie dokładnie tłumaczę co, dlaczego i jak musisz zrobić, by osiągnąć konkretny efekt.

 • Pełna transkrypcja każdej lekcji

  Tak, jeśli wolisz czytać, zamiast oglądać, otrzymujesz pełny tekst lekcji.  Dzięki transkrypcji zawsze łatwo i szybko znajdziesz fragment, zdanie lub przykład.

 • Szybki plan działania

  Każda lekcja kończy się planem działania – tu masz go zawsze pod ręką. Wchodzisz na lekcje i od razu widzisz, co robić na tym etapie.

 • Pomocny PDF

  Do każdej lekcji dodaję jednostronicowy plik pdf, który zawiera to, co stanowi “mięso” danej lekcji. Masz to zawsze pod ręką, więc działanie jest proste.

 • Pytania i odpowiedzi

  Pod każdą lekcją znajdziesz miejsce na komentarze. Tam zadajemy pytania i dajemy odpowiedzi. Każdy uczestnik może pytać o wszystko i dzielić się swoimi doświadczeniami! Ta wielowymiarowa perspektywa pomoże Ci lepiej prowadzić swój marketing.

 • Genialne bonusy

  Każdego miesiąca dodaję nagrania, które pomagają w jeszcze lepszym zastosowaniu marketingu konwersacyjnego. Na początek będą to nagrania z płatnych webinarów Sales Shift i CopyMasterMind, gdzie za jedno uczestnicy płacili od 97 do 297 zł. Ty masz masz to w nagrodę za wytrwałość!

 • Webinary dla uczestników

  Jeśli będzie taka potrzeba, poprowadzę dodatkowo bezpłatne webinary dla uczestników i  tylko dla nich.

Często zadawane pytania

 • Q.Płacę za dostęp i co dalej?

  A.Po opłaceniu zamówienia od razu otrzymujesz dostęp do pierwszych czterech lekcji. Potem, po kilku dniach na swoim koncie zobaczysz bonusowe materiały. Po 31 dniach od zamówienia otrzymasz dostęp do następnych lekcji i kolejnych bonusów, które od tej pory będą się pojawiały co 7-10 dni.

  Nie ma możliwości otrzymania dostępu do wszystkich materiałów na raz. Bo wtedy z tego nie skorzystasz, będziesz tylko oglądać, zamiast działać. Muszę Cię chronić przed tą pokusą.

 • Q.Jak można opłacić dostęp?

  A.Na ten moment dostępne są dwie formy płatności – przez PayPal lub przez PayU, wybierając opcję “przelew online”. Opłacenie dostępu przez PayPal sprawia, że nie musisz się o nic martwić – płatność za kolejny miesiąc zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta, dzięki czemu zachowasz ciągłość lekcji. Przy płatności przez PayU za każdym razem musisz osobiście opłacić dostęp na następny okres rozliczeniowy. Jeśli to przegapisz – stracisz dostęp do materiałów i będziesz zaczynać wszystko od nowa.

 • Q.Czy mogę wziąć tylko 4 pierwsze lekcje i zrezygnować z subskrypcji?

  A.Jasne, zawsze. Nikt Cię tu na siłę nie będzie trzymał. Jeśli zrobisz to w ciągu 30 dni od zamówienia, otrzymasz zwrot pieniędzy. Po tym okresie w każdej chwili możesz anulować subskrypcję przez PayPal, a jeśli korzystasz z PayU, po prostu nie opłacić kolejnej faktury. W obu przypadkach zachowujesz dostęp do końca opłaconego okresu rozliczeniowego (miesiąc, pół roku lub rok), ale potem się żegnamy.

 • Q.A co, jeśli zechcę wrócić?

  A.Zaczynasz wszystko od nowa. Gdy inni będą mieli dostęp do kolejnych, najnowszych materiałów, Ty będziesz mieć miesiące, pół roku lub rok opóźnienia, więc się dobrze zastanów.

 • Q.Czy mogę zapłacić zwykłym przelewem?

  A.Jasne 🙂 Zaznaczasz “przelew online” a tam PayU i płacisz, jak chcesz.

 • Q.Czy mogę zapłacić kartą kredytową, nie używając PayPal?

  A.Jasne 🙂 Zaznaczasz “Przelew online”, a tam pojawi się strona PayU i wybierasz płatność kartą kredytową.

Zacznij dziś, bo "jutro" będzie drożej

Dostęp roczny (1000 zł/rok) >>
Dostęp półroczny (500 zł/co pół roku) >>
49 zł na start >>