1. Policz do 23...
i wciśnij START sprzedaży

Najszybszy marketing na świecie?

Ile czasu zajmuje zrobienie marketingowego video, webinaru lub "lajwa"?

U większości ludzi ten czas dąży do nieskończoności…

A napisanie marketingowych słów, to klik, klik, klik, chwila i masz. Pytanie, co będzie bardziej skuteczne?

Zwróć uwagę na prosty fakt: to słowa sprzedają - w video, webinarach i lajwach. Nie wierzysz mi? Wyłącz w nich dźwięk, albo przestań mówić i zobacz, czy coś sprzedasz. No, śmiało! I daj znać, jak poszło.

Skoro to słowa napędzają sprzedaż, jak by to było, gdybym Cię nauczył dobierać je tak, że będą sprzedawały w różnych sytuacjach, nawet bez video, lajwów i webinarów?

Nowa Szkoła Copywritingu Darka Puzyrkiewicza to 30-minutowe lekcje sprzedaży starannie dobranymi słowami.

Dobra wiadomość jest taka, że w każdej chwili możesz WYSTARTOWAĆ ze sprzedażą: wystarczy jeden e-mail, jeden post, jeden artykuł, jedna reklama, jedna strona…

Tego wszystkiego chcę Cię nauczyć, ale nie wszystko od razu.

Proponuję zacząć od 4 najważniejszych lekcji, a potem zobaczysz i zdecydujesz, czy chcesz kontynuować naukę, czy to jest dla Ciebie OK?

Wystartuj z pierwszym miesiącem Nowej Szkoły Copywritingu i "Niech Sprzedaż Będzie z Tobą!"

Co zobaczysz w tym pierwszym miesiącu?

  • Poznasz Model 3K - jak błyskawicznie dopasować się do jednego z 3 rodzajów klientów, by nie uciekali przed Tobą, tylko sami chcieli od Ciebie kupować.
  • 3 etapy, przez które musi przejść każdy klient, by zasilić Twoje konto bankowe - jak go bezboleśnie przeprowadzić do zakupu, zamiast robić sprzedaż obwoźną. Po tym klient sam chce kupić, nawet, jeśli o tym wcześniej nie myślał.
  • Prosty Plan Pozyskiwania Klientów - uwierzysz, że działa w każdej branży? "To nie może być takie proste" - mówią klienci przed obejrzeniem tej lekcji, a później "Dlaczego dopiero teraz to zobaczyłem?" Użyjemy "lekarskiej" metody pozyskiwania klientów, której praktycznie nie da się oprzeć - jeśli zrobisz wszystko tak, jak trzeba.
  • 23-minutowe szkolenie “Jak pisać nagłówki, które motywują do działania?”, które od razu pomoże Ci zwiększać zainteresowanie i konwersję każdej formy Twojego marketingu. Daję Ci 15 sprawdzonych wzorców, które uchronią Cię przed błędami i… czekaniem na twórczą wenę. Od nagłówka wszystko się zaczyna! Pierwsze 10 słów jest ważniejsze niż kolejne 10 000 i Ty się dowiesz, jak je szybko napisać.
  • Nagranie wideo 74-minutowego wykładu z Krakowa, na którym uczę przedsiębiorców najprostszej metody pisania skutecznych tekstów sprzedażowych.
  • Nagranie wideo płatnego webinaru szkoleniowego, który był sprzedawany po 97 zł: Rentgen Sprzedaży. Poznasz 37 pytań, które - jak to powiedział jeden z klientów - "same za Ciebie piszą ofertę!" Są tak dobre, że inny klient dzięki nim sprzedał swój dom, którym wcześniej nikt się nie interesował. (Długość nagrania: 2:19:45)
  • Nagranie wideo płatnego webinaru szkoleniowego, który był sprzedawany za 297 zł. Pokażę Ci co zrobić, by od razu zarabiać dwa razy więcej na sprzedaży produktów lub usług. Jeden z uczestników szkolenia musiał po tym szybko zakładać firmę, by zrealizować duży kontrakt...(Długość nagrania: 1:40:40)

Każda lekcja to nagranie video plus jego transkrypcja. Do tego dostajesz jednostronicowe podsumowanie lekcji (Action Shift) oraz wersję audio w mp3  - do ściągnięcia i słuchania w samochodzie lub na spacerze!

Zanim zamówisz, przeczytaj

Powyższe 7 nagrań, to tylko pierwszy miesiąc Nowej Szkoły Copywritingu. Kolejne miesiące uczą marketingowego pisania w różnych kontekstach, ale zanim do tego przejdziemy, od czegoś trzeba zacząć i nie ma sensu wymieniać listy kolejnych lekcji. Tę listę poznasz pod koniec pierwszego miesiąca, gdy trzeba będzie podjąć decyzję o kontynuacji.

Więc, kupujesz dostęp do całej Szkoły Copywritingu, lecz na start płacisz tylko za 1 miesiąc i potem zdecydujesz, czy chcesz kontynuować, OK? To nie ślub, więc możesz się zabawić bez zobowiązań. No, chyba, że wolisz od razu iść na całość - masz taniej wersję roczną i półroczną.

Przez te pierwsze 30 dni zobacz, co mam do zaoferowania i jak wyglądają lekcje. Jeśli w ciągu tego czasu uznasz, że to nie jest najlepsze, co mogło Cię spotkać, napisz do mnie jeden e-mail na adres darek@dynanet.pl, a ja Ci zwrócę pieniądze.

Chcę od razu cały rok za 1000 zł

Dostajesz 2 miesiące w prezencie - oszczędzasz aż 200 zł

Chcę na pół roku za 500 zł

Dostajesz 1 miesiąc w prezencie - oszczędzasz 100 zł

Chcę miesiąc za 100 zł

(Jeśli wybierzesz miesiąc na próbę i potem zdecydujesz się z nami zostać, będziesz płacić 100 zł/miesięcznie. Tak długo, jak zechcesz, bo nie ma przymusu zostania z nami na rok - w każdej chwili możesz zrezygnować.) BIORĘ MIESIĄC NA PRÓBĘ >>