Sprawdź

Dobrze! Musisz to teraz potwierdzić.


Zanim wyślę Ci plan artykułu - musisz to potwierdzić. Za chwilę otrzymasz e-mail z linkiem do potwierdzenia zapisu na tę listę - dopiero wtedy będę mógł Ci go przesłać.

Zanim do Ciebie dotrze, mam dla Ciebie ciekawą propozycję.

Poniżej masz zaproszenie do wypróbowania Nowej Szkoły Copywritingu. Tam znajdziesz bardziej szczegółowy szablon do artykułu, który wykorzystałem, by Cię tu ściągnąć, więc chyba dobrze to działa, co?

Sprawdź, szczegóły poniżej - wypróbuj Nową Szkołę Copywritingu:

Daj mi tylko 30 minut w tygodniu, a nauczę Cię najsilniejszego sposobu perswazji online

Zdobywaj klientów żywym marketingiem konwersacyjnym

Sprawdź Nową Szkołę Copywritingu.

Jeśli już wiesz, że lepsze teksty dają więcej klientów i pieniędzy ze sprzedaży, ale nie wierzysz, że ktoś może Ciebie tego nauczyć, to proponuję Ci krótki test marketingowy.

Specjaliści od sprzedaży i marketingu zaprzeczają istnieniu jednej, skutecznej metody, która działa na każdego człowieka. Bo według nich do każdego trzeba podejść indywidualnie…

ZGADZAM SIĘ!

Ta niezawodna metoda marketingu opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, robiąc to na skalę masową!

Jest mnóstwo sposobów sprzedaży, ale pozwól, że opowiem Ci tylko o tym, co się sprawdza u mnie i moich klientów, ok?

Marketing konwersacyjny zmienia obiekcje w ZAMÓWIENIA!

NSC, to kompletny program nauki pisania tak, by Twoje słowa Zaciekawiały klientów, Zainteresowały ich i prowadziły do ZAKUPÓW!

Tak, możesz się tego nauczyć!

Poniżej masz odpowiedzi na najczęstsze pytania, które pomogą Ci stwierdzić, czy NSC jest dla Ciebie. By zobaczyć odpowiedź - kliknij na interesujące Cię pytanie!

Co mi da ta Nowa Szkoła Copywritingu?

Po pierwsze, to nauczysz się w niej pisać sprzedażowo, tak, by klienci kupowali.

Ale to nie jest żadna nachalna sprzedaż typu “Najlepsze na świecie – musisz to mieć!”. Zero wciskania, uczę pisać tak, by klient sam chciał od Ciebie kupić, nie walcząc o rabaty.

Metoda, którą proponuję, to marketing konwersacyjny. Czyli zamiast wciskać klientom towar, konwersujemy z nimi, prowadzimy dialog, czyli rozmawiamy!

Marketing konwersacyjny prowadzi klienta przez 3 etapy: Zaciekawienie, Zainteresowanie i Zakup, który jest prostą konsekwencją przejścia przez dwa pierwsze etapy.

Tu nie musisz “umieć pisać”. Każdy umie 🙂 Uwolnisz się od szablonowego myślenia o klienci i komunikacji i odkryjesz setki nowych sposobów łatwej sprzedaży!

Jak to napisał jeden z uczestników NSC:

“Bardzo podoba mi się w NSC to, że jest jak bijące serce, którym można tłoczyć tyle “krwi” ile ma się fantazji. Jest żywa oparta na zasadach i myśleniu klienta a nie na twardych szablonach, które mają wpasować się w rzeczywistość.”

Czy to pomoże mi zarobić pieniądze?

Rozumiem Cię, płacisz za coś, to chcesz mieć pewność, że nie stracisz pieniędzy, ale je zyskasz.

Nowa Szkoła Copywriitngu pozwala zarobić na dwa sposoby:

1. Uczysz się lepiej trafiać w potrzeby klientów, odpowiadając bezpośrednio na ich pytania – dzięki temu więcej osób klika i kupuje. To się nazywa lepsza personalizacja, czyli wyższy poziom marketingu i sprzedaży.

2. Każdy uczestnik może zarabiać na polecaniu szkoły. Daję 40% od każdego poleconego, kto wykupi dostęp do szkoły – przez cały czas, gdy ją opłaca. Jeśli przyjmiemy aktualną cenę, czyli 100 zł na miesiąc, to on przez rok zapłaci 1200 zł, z czego 480 zł jest Twoje – od jednego klienta, możesz mieć ich ilu chcesz!

Czy to jest coś niezwykłego?

Tak! Bardzo…

Niezwykłe jest to, że nie musisz już się spinać, by pisać sprzedażowe teksty! Wystarczy, że piszesz po ludzku o tym, co klienta najbardziej w danym momencie interesuje.

Do tego potrzeba dwóch rzeczy – wiedzieć CO i JAK pisać. Niczego nie trzeba się uczyć, raczej oduczyć, by pozbyć nawyków ze szkoły albo z podpatrywania, jak inni z branży piszą.

Niezwykłe jest to, że każdy może od zaraz zacząć komunikować się z klientem na ludzkim poziomie i więcej sprzedawać, bo proste i bezpośrednie wiadomości łatwo trafiają do klientów i przekonują ich szybciej do działania, niż tradycyjny bełkot marketingowy.

NSC pomaga Ci odkryć niezwykłość w sobie, swoich produktach i klientach!

Co jest w tym nowego?

Nowe jest to, że łączymy sprawdzone techniki direct response marketingu z lekkim dialogiem w tonie z Social Media.

Nowe jest to, że od teraz każdy może tak sprzedawać swoje produkty lub usługi, bo moc marketingu konwersacyjnego nie polega na ładnym pisaniu czy trikach, ale na interesującej konwersacji z klientem.

Ja Ci daję plan, Ty według niego tworzysz – za każdym razem inne teksty, które jednak łączy skuteczność sprzedażowa.

Nowy jest też model udostępnienia Nowej Szkoły Copywriitingu. Od teraz nie musisz od razu wydać fortuny, by dostać do ręki moje najlepsze narzędzia o materiały.

Bierzesz miesiąc na próbę i sprawdzasz, co to dokładnie jest i jak Ci pomoże. Nie musisz mi wierzyć, wystarczy odrobina chęci, by to sprawdzić. Jeśli Ci się spodoba – zostajesz i płacisz małą miesięczną kwotę za dostęp do NSC, a tam z każdym kolejnym miesiącem masz kolejne lekcje, które pomagają Ci konkretnie rozwijać umiejętność prowadzenia marketingu konwersacyjnego.

A co, jeśli już mam inne twoje kursy?

Tak, NSC wychodzi poza ramy dotychczasowych moich kursów – choć pewnie kilka rzeczy już znasz, ale nie od tej strony.

3K To nowe, spójne podejście i w NSC prowadzę Cię konsekwentnie od początku do kolejnych metod rozwinięcia tej strategii.

Tu też praktycznie znika problem z zastosowaniem, który pojawiał się po niektórych wcześniejszych szkoleniach, były bardzo zaawansowane i nie wszystkim starczyło determinacji, by pisać według moich wskazówek. Tu jest to tak proste i przejrzyste, że każdy da sobie radę – bez żadnego talentu, wystarczy odrobina chęci i praca.

Dla kogo to jest najbardziej?

NSC jest najbardziej przydatne tym, którzy sami piszą i odpowiadają za sprzedaż oraz strategię komunikacji z klientami.

Idealnym klientem jest właściciel małej firmy, freelancer lub ekspert w jakiejś branży. Dlaczego? Bo te osoby najszybciej wdrożą marketing 3K, ponieważ nie mają rozbudowanej struktury ani kultury korporacyjnej, gdzie polityka decyduje o komunikacji, a nie sama efektywność sprzedażowa.

Jeśli więc osobiście odpowiadasz za liczbę klientów i sprzedaż, to masz przed sobą prosty marketing, który działa od ręki.

Co mi to da?

Marketing 3K ma trzy proste cele. Zwiększać liczbę kliknięć, konwersji i klientów.

Jak widzisz, wszystko jest łatwe do sprawdzenia. Kliki, Konwersje i Klienci, to ścieżka ludzi rozsądnych, którzy cenią sobie konkrety. Zobacz, że to spójny program, bo do większej liczby zamówień potrzebujesz większej liczby odwiedzin, większych konwersji i rosnącej liczby klientów. Proste, logiczne i skuteczne.

Jak mogę się przekonać, że to coś warte?

Są tylko dwa sposoby.

Albo mi zaufasz i kupisz w “ciemno” wiedząc, że robię najbardziej merytoryczne szkolenia w Internecie, albo po prostu sprawdzisz, zamawiając pierwszy miesiąc na próbę!

Żaden mój opis nie odda nigdy doświadczenia z korzystania z moich materiałów. Zawierają idealną dawkę teorii i praktyki. Nie tylko mówię co i jak pisać, ale daję też konkretne procedury które przyspieszają proces pisania skutecznych tekstów sprzedażowych.

Jeśli naprawdę chcesz się przekonać, ile to warte – wypróbuj na sobie, to nie boli. Najwyżej w ciągu 30 dni napisz do mnie, a ja Ci zwrócę pieniądze. I tak skorzystasz, bo nie da się odzobaczyć tego, co Ci pokażę. Ten pierwszy testowy miesiąc jest najważniejszy, bo układa cały marketing i z tym zostaniesz, nawet, jeśli nie zdecydujesz się na kontynuację NSC.

Co się stanie, gdy wezmę pierwszy miesiąc na próbę?

Od razu otrzymasz dostęp do 4 pierwszych lekcji:

  1. Czym jest marketing konwersacyjny 3K?
  2. Przygotowanie do Konwersacji
  3. Prosty Plan Pozyskiwania Klientów
  4. Jak pisać nagłówki, motywujące do działania?

Potem, z tygodniowymi odstępami otrzymasz dodatkowe materiały, które od razu pomogą Ci rozgryźć klienta, ułożyć każdy tekst sprzedażowy i… od razu zarabiać więcej na sprzedaży!

  1. Jak PISAĆ teksty, które sprzedają?
  2. Rentgen w Oczach
  3. MindShift

To będzie nasz miesiąc miodowy, więc korzystaj 🙂

Jeśli zdecydujesz się zostać w NSC na dłużej, to po prostu opłacasz kolejny miesiąc, a jeśli płacisz przez PayPal, on zadba o płatności i nic nie musisz robić. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz rozwodu – anulujesz płatności w PayPal lub nie opłacasz kolejnych miesięcy.

Jak widzisz, zero przymusu, pełny luz i swoboda. Osobiście liczę na to, że tak Ci się spodoba NSC, że zechcesz zostać, ale to Twoja decyzja.

Jak mogę opłacić dostęp do NSC?

Każdy znajdzie najlepszy sposób dla siebie!

Najwygodniej jest płacić przez PayPal. Pełne bezpieczeństwo transakcji i swoboda, bo nie musisz nic robić, by mieć nieprzerwany dostęp do NSC. W momencie zamówienia uruchamiana jest płatność cykliczna, którą w każdej chwili możesz anulować.

Płatność przez PayU daje Ci następujące możliwości: Płatność Kartą Kredytową, Szybkie Płatności, BLIK lub zwykły przelew. Tu na 5 dni przed końcem dostępu otrzymasz e-mailem link do szybkiego przedłużenia NSC, a wtedy 3 kliki i po wszystkim.

Czy to jakaś okazja dzisiaj, że warto od razu kupić?

Oczywiście, nawet dwie okazje!

Pierwsza jest taka, że za pierwszy miesiąc płacisz tylko pół ceny, a otrzymujesz materiały, warte 685 zł. Masz 30 dni na wypróbowanie i jeśli Ci się nie spodoba – zwrócę Ci pieniądze. Nie wiem, na jak długo pozostawię tak niską cenę, może w każdej chwili wzrosnąć, ale jeśli dziś kupisz, to niska pozostanie dla Ciebie na zawsze.

Druga okazja jest taka, że od razu możesz zacząć zwiększać sprzedaż, zmieniając tylko sposób komunikacji! Lepsze reklamy, posty, opisy, oferty i artykuły – bo daję tak proste wskazówki ich pisania, że każdy sobie poradzi!

Każdy uczestnik może jeszcze na NSC dodatkowo zarabiać, jako partner afiliacyjny. Wystarczy polecać NSC, a 40% prowizji od poleconych przez Ciebie klientów płynie do Ciebie!

Czy ta niska cena to jakiś trik marketingowy?

Czy wszędzie muszą być jakieś triki?

Zobacz, jak ten świat marketingu zwariował, budzi więcej podejrzeń niż zaufania.

Dlatego musiała powstać Nowa Szkoła Copywritingu, by przywrócić wagę słowom, a sprzedaży zaufanie.

A jeśli pytasz o niską cenę, to ma ona swoje dwa powody.

Pierwszy jest taki, że chcę Ci dać to wypróbować za jak najniższą cenę.

Drugi jest bardziej prozaiczny – jeszcze pracuję nad techniczną stroną NSC i mogą się zdarzyć jakieś małe niedogodności, dlatego nie ma jeszcze pełnej ceny. Ale to akurat w każdej chwili może się zmienić, gdy uda mi się usunąć wszystkie bugi – wtedy nie będzie odwrotu, cena wzrośnie do normalnego poziomu, więc korzystaj z niskiej, która jest teraz.

A co, jeśli nie mam żadnego doświadczenia w marketingu?

To nawet lepiej!

Nie musisz oduczać się złych nawyków, które niszczą marketing konwersacyjny. Zaczynasz z czystą kartą, uczysz się jak dziecko, wszystko jest nowe i ciekawe, nie boisz się próbować nowych rzeczy…

Zazdroszczę Ci. Chciałbym tak zaczynać wszystko odnowa!

Gdzie tu jest jakiś haczyk?

Być może zastanawiasz się, dlaczego w pierwszym miesiącu daję aż 6 lekcji tylko za 49 zł?

Ciężko uwierzyć, że ktoś za takie małe pieniądze daje wartościowe szkolenie?

Same 3 bonusowe lekcje są sprzedawane za 297 zł, 97 zł i 97 zł, co daje nam 491 zł, a gdzie cena 4 konkretnych nagrań NSC, w tym legendarnego “SMART Nagłówki?”

Wiem, że w Internecie pełno jest bezwartościowych szkoleń, gdzie kupujesz i żałujesz.

Wiem też, że żadna moja obietnica nie przekona Cię do wartości tego, co daję – musisz to osobiście sprawdzić. I to jest jedyna przyczyna tak niskiej ceny za ogromną wartość, jaką daję.

A żeby pozbawić Cię wymówek, daję na to aż 30 dni gwarancji satysfakcji – jeśli w tym czasie stwierdzisz, że nie było warte tych pieniędzy – napisz do mnie e-mail n adres darek@dynanet.pl, a ja Ci zwrócę pieniądze.

Czy ja naprawdę tego potrzebuję?

Czy chcesz mieć więcej Klików, Konwersji i Klientów?

To tak, potrzebujesz tego, bo jeśli obecne efekty Cię nie zadowalają, musisz coś z tym zrobić.

Nowa Szkoła Copywritingu to marketingowa konwersacja z klientami. Nauczę Cię, jak zaciekawiać swoim produktem lub usługą, jak pogłębiać zainteresowanie i zwiększać liczbę zakupów.

Oczywiście, nie jest to jedyny na świecie sposób na skuteczny marketing! Jest wiele innych metod sprzedaży.

Ta jednak jest prosta, przyjemna dla obu stron, tania i cholernie skuteczna, bo klient się nie broni przed Tobą, tylko chłonie informacje jak gąbka!

Wiele osób broni się przed zakupem nowych szkoleń twierdząc, że nie mają na nie czasu.

Ja to doskonale rozumiem.

Nie masz czasu na kursy, bo musisz sprzedawać i zarabiać, prawda? Ale co, jeśli nie masz czasu z powodu słabych metod sprzedaży, które są bardzo nieskuteczne? Wtedy nowe, lepsze metody dadzą Ci więcej czasu, bo więcej zaczniesz zarabiać!

Więc jeśli chcesz wyrwać się w tego zamkniętego koła – “nie zarabiam więcej, bo nie mam czasu na szkolenia”, to NSC jest dla Ciebie idealna. W pierwszym miesiącu otrzymasz 4 lekcje po około 30 minut każda. Czy naprawdę nie znajdziesz 30 minut w tygodniu, by coś zmienić na lepsze w swoim marketingu?

NSC zawiera tylko tyle lekcji, ile potrzeba, nie masz tu żadnych wypełniaczy, cenię czas – Twój i swój. Tylko konkrety, które od razu zastosujesz. Oczywiście, są materiały bonusowe, które pomagają lepiej zastosować tę wiedzę! Każdy znajdzie tu tyle, ile potrzebuje!

Dlaczego mam wybrać akurat NSC?

Tak wiem, są tysiące różnych szkoleń z marketingu i wszystkie wydają się podobne do siebie, więc dlaczego akurat polecam Nową Szkołę Copywritingu?

Są 3 główne powody:

1. Metoda, której uczę jest prosta, uniwersalna i jednocześnie bardzo skuteczna.

2. NSC jest lekkostrawna, wystarczy około 30 minut w tygodniu, by opanować podstawowy materiał! To najbardziej praktyczne materiały szkoleniowe, jakie widziałem.

3. Nie płacisz za wszystko z góry, tylko małe kwoty co miesiąc, chyba, że chcesz mieć spokój im pewność, że Cię nic nie ominie.

Ile czasu zajmie mi nauka?

Każdego miesiąca otrzymasz 2-3 lekcje z marketingu konwersacyjnego plus 2 materiały bonusowe. Lekcje trwają około 30 minut, więc tyle każdy znajdzie, nie zawalę Cię materiałem, którego nigdy nie obejrzysz.

Plan NSC rozłożony jest na rok. W tym czasie nabędziesz wszystkie niezbędne umiejętności, które pomogą Ci prowadzić sprzedaż w każdy warunkach.

Ale NSC nie skończy się za rok. Jeśli zechcesz ze mną zostać na dłużej, będzie ciągle otrzymywać kolejne, nowe i zaktualizowane materiały szkoleniowe, bo marketing ciągle się zmienia i trzeba być na bieżąco.

Co konkretnie dostanę?

W pierwszym miesiącu otrzymasz 4 pierwsze lekcje video plus 3 nagrania bonusowe (ale nie od razu -bonusy z opóźnieniem co 7-10 dni).

Kolejne miesiące, to kolejne lekcje i bonusy. Między innymi:

“Lekarska” metoda zaciekawiania klientów – nawet najnudniejszym produktem.

Jak sprawić, by Twój produkt stał się wiadomością dnia, budząc niemałą sensację – jeśli to zrobisz, według jednego z 15 wzorców, jakie Ci podam. Metoda opiera się na doświadczeniach 4 legendarnych copywriterów.

– Natychmiastowa metoda, by od razu zarabiać dwa razy więcej na sprzedaży produktów lub usług. Sprawdzona i tak skuteczna, że jeden z uczestników szkolenia musiał po tym zakładać firmę…

Pytania, które za Ciebie piszą ofertę – zestaw moich pytań marketingowych, po których, jak to wyraził jeden z klientów – “sam sobie napiszę ofertę”! Oczywiście, z dokładnymi wyjaśnieniami.

– Genialny szablon artykułu marketingowego, który nagoni Ci klientów. Ja to stosuję od 11 lat i ciągle świetnie działa.

Marketingowy Content Plan – jak przejść od przypadkowych klientów do świadomego sterowania ich przypływem, by nigdy Ci ich nie zabrakło, nawet w czasie największego kryzysu – wtedy działa szczególnie dobrze!

– Poznasz dwie ścieżki perswazji – w każdej sytuacji działa tylko jedna z nich, a Ty nauczysz się którą, kiedy i jak stosować.

Jak tworzyć opisy produktów, które inspirują do… zakupów. A do tego nagranie słynnego szkolenia Mistrz Sprzedaży Opisami.

Megazaciekawiacz – prosta formuła, która jak sama nazwa wskazuje wywołuje MEGAZACIEKAWIENIE i klientów, obserwujących i subskrybentów. Dzięki niej, nawet jednym zdaniem jesteś w stanie zaciekawić prawie każdego swoim produktem lub usługą.

– Jak tworzyć najskuteczniejsze strony typu Landing Page – moja metoda 11 pytań, dziko pobudzających neurony klientów.

Czym przyciągać subskrybentów, by chcieli zapisywać się na Twoje listy, a potem otwierać i czytać e-maile, po czym klikać, klikać, klikać oraz kupować.

– 9-elementowa struktura e-maila, które bardzo trudno się oprzeć…

– 13 typów e-maili marketingowych i sposoby ich zastosowania do zwiększania sprzedaży. Dom tego paczka gotowych szablonów!

Jak napisać “zimny” e-mail pierwszego kontaktu, by nie został potraktowany, jak spam, lecz miła i ciekawa wiadomość na początek współpracy.

– “Saper Sprzedaży” – nagranie nietypowego szkolenia, który pokazuje, jak zwiększać sprzedaż, dzięki obiekcjom i uprzedzeniom klientów!

– Konwersacyjne metody tworzenia skutecznej reklamy na Facebooku.

5 metod zwiększania wiarygodności, używanych przez sprzedawców, którzy notują najlepsze efekty – do zastosowania w 15 minut po szkoleniu.

3 naukowe metody obrazowego pisania, oparte na doświadczeniach z neuroobrazowaniem mózgu – dzięki nim klient prawie widzi i czuje produkt, tak namacalnie, że wydanie dużych pieniędzy nie jest już dla niego problemem.

Jak wywoływać emocje słowami – to metody, które między innymi stosowało wojsko do rekrutacji na wojnę.

– 7GG – moja metoda wywoływania pożądania u klientów, grzesznie kusząca, więc trudno się jej oprzeć – nie działa tylko na mnichów.

– SALT METHOD – jak pobudzać zainteresowanie starannie dobranymi sekwencjami zdań. Tak zwana technika Open Loop to pochodna tej metody.

– No i wreszcie SDT – najszybsza znana mi technika pisania skutecznych tekstów sprzedażowych – dosłownie w kilka chwil tworzysz każdą ofertę.

– Ale to tylko początek…

Każda lekcja, to nagranie video, transkrypcja lekcji, podsumowanie w PDF i lista kroków do wykonania:

 

Na samym dole, pod transkrypcją jest miejsce na komentarze, pytania i odpowiedzi.

Jak długo będzie dostępne?

Nowa Szkoła Copywritingu będzie tak długo dostępna, jak klienci będą z niej korzystać!

Niektórych przeraża model subskrypcyjny, że mają dostęp tak długo, jak płacą.

A ja uważam, że to ogromny plus mojej szkoły. Dlaczego?

Bo płacisz tylko za to, z czego korzystasz. Co z tego, że zapłacisz z góry na wielkie szkolenie, otrzymasz materiały i zapiszesz je na dysku?

Natury nie oszukasz – nigdy do nich nie zajrzysz. Musisz mieć jakiś bat nad sobą. U mnie tym batem jest to, że płacisz z dostęp, więc masz ogromną motywację do tego, by to wykorzystać! Kwota jest niska, ale zawsze to stówka.

A jeśli pytasz o dostępność w kontekście niskiej ceny na start, to nie wie wiem, ile ją jeszcze utrzymam. Wynika ona z tego, że ciągle technicznie udoskonalam NSC i mogą się zdarzyć drobne potknięcia, dlatego nie czuję się komfortowo, by brać pełną ceną, czyli 297 zł za miesiąc.

Jeśli teraz kupisz za tę niską cenę, ona zostanie z Tobą na zawsze i gdy wróci do swojego poziomu, Ty zawsze będziesz płacić mniej, niż osoby, które przyjdą później, z wyższą ceną.

Czy to jest dla ciebie OK?

Jest jakaś gwarancja?

Jeśli pytasz, czy to u Ciebie się sprawdzi, to wszystko zależy od Ciebie!

Ja daję Ci gotowe materiały, ale nic za Ciebie nie zrobię. Ty odpowiadasz za efekt, nikt inny.

Więc z góry powiem – samo obejrzenie materiałów nic Ci nie da. Musisz to szybko zastosować, tylko działanie przynosi efekty. Każdy klient jest inny, więc nie można z góry określić o ile więcej sprzeda.

Masz za to gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że to nie jest najlepsze, co mogło Cię spotkać, nie męcz się, napisz do mnie wiadomość, a ja Ci zwrócę pieniądze. To proste!

Dlaczego nie daję darmowej próbki?

Próbka Szkoły powinna być darmowa, co?

Bierzesz, sprawdzasz i gdy się podoba – zamawiasz?

Jest kilka powodów, dla których nigdy tak nie zrobię, a najważniejszy dotyczy Ciebie.

Gdy coś otrzymujemy za darmo – nie ma to dla nas żadnej wartości. A jeśli coś nie ma wartości – nie korzystamy z tego. I scenariusz wygląda tak – dostajesz za darmo 30 dni na wypróbowanie i… nie masz czasu do tego zajrzeć, bo jest milion ważniejszych rzeczy.

Gdy płacisz za dostęp – masz dużą motywację, by obejrzeć materiał. Fizyki nie oszukasz 🙂

U mnie jest bezpiecznie – jeśli po 30 dniach stwierdzisz, że to nie to, oddaję Ci kasę, więc i tak masz to za darmo.

Możesz zacząć od 49 zł

Jaka będzie Twoja reakcja?

TAK JEST! Chcę natychmiastowy dostęp do Nowej Szkoły Copywritingu!

Biorę ten pierwszy miesiąc na próbę i zobaczę, ile na tym skorzystam. Wiem, że w ciągu 30 dni mogę spokojnie zrezygnować i otrzymam zwrot pieniędzy. A gdy mi się spodoba - mogę zostać na dłużej!

Dostęp na cały rok (1000 zł) >>
Dostęp na pół roku (500 zł) >>
Pierwszy miesiąc za 49 zł >>