Jak działa Model Sprzedaży 3K?

Jak Zaciekawiać i Zainteresować klientów, by sami chcieli kupować?

CHCESZ WIĘCEJ LEKCJI MARKETINGU KONWERSACYJNEGO?

Prosty sposób sprzedaży, z którym każdy sobie poradzi

Proponuję Ci wypróbowanie pierwszego miesiąca Nowej Szkoły Copywritingu, która pokaże Ci, prosty sposób sprzedaży - bez przekonywania do zakupu. Lekcje są proste, krótkie i tak praktyczne, że każdy da sobie z tym radę.

W pierwszym miesiącu otrzymasz:

Lekcja 1: Przygotowanie do konwersacji z klientami

Dzięki tej lekcji raz na zawsze pozbędziesz się pustki w głowie, gdy chcesz coś napisać do klientów albo im powiedzieć. O wiele łatwiej się sprzedaje, gdy dokładnie wiesz, co ich najbardziej zainteresuje. To takie proste...

Lekcja 2: Prosty plan pozyskiwania klientów

Od razu pokażę Ci, jak praktycznie pozyskiwać klientów metodą Marketingu Konwersacyjnego. Okazuje się, że przychodzący klienci to nie przypadek, lecz konsekwencja kilku prostych działań. Jeśli dziś masz za mało klientów, to znaczy, że pomijasz te kroki.

Lekcja 3: Jak pisać nagłówki motywujące do działania

Nawet najlepszy produkt nie sprzeda się, jeśli klient nie zwróci na niego uwagi. Nauczę się łatwej do zastosowania metody pisania nagłówków: S.M.A.R.T.. Dam Ci wzorce i przykłady. Zyskasz ciekawą umiejętność natychmiastowego zdobywania uwagi klientów. Jak to wykorzystasz - to już Twoja sprawa...

BONUS 1: Jak pisać teksty, które sprzedają

Nagranie wykładu z Krakowa, po którym jeden z uczestników napisał: "Wreszcie ktoś pokazał mi jak naprawdę pisać perswazyjne teksty".

BONUS 2: Rentgen w oczach

Nagranie płatnego webinaru szkoleniowego, gdzie pokazuję, jak wykorzystać 37 pytań marketingowych do budowania bardzo skutecznych ofert dla klientów.

BONUS 3: Mind Shift

Nagranie płatnego webinaru szkoleniowego, w którym pokazuję prosty trik, dzięki któremu już na drugi dzień możesz podwoić ceny i od razu zarabiać więcej.

Co znajdziesz w Nowej Szkole Copywritingu?

W kolejnych miesiącach otrzymasz między innymi:

 • Genialny szablon artykułu marketingowego, który nagoni Ci klientów. Ja to stosuję od 11 lat i ciągle świetnie działa.
 • Marketingowy Content Plan – jak przejść od przypadkowych klientów do świadomego sterowania ich przypływem, by nigdy Ci ich nie zabrakło, nawet w czasie największego kryzysu – wtedy działa szczególnie dobrze!
 • Jak tworzyć opisy produktów, które inspirują do… zakupów. A do tego nagranie słynnego szkolenia Mistrz Sprzedaży Opisami.
 • Jak tworzyć najskuteczniejsze strony typu Landing Page – moja metoda 11 pytań, dziko pobudzających neurony klientów.
 • Czym przyciągać subskrybentów, by chcieli zapisywać się na Twoje listy, a potem otwierać i czytać e-maile, po czym klikać, klikać, klikać oraz kupować.
 • 12 typów e-maili marketingowych i sposoby ich zastosowania do zwiększania sprzedaży. Dom tego paczka gotowych szablonów!
 • Jak napisać “zimny” e-mail pierwszego kontaktu, by nie został potraktowany, jak spam, lecz miła i ciekawa wiadomość na początek współpracy.
 • 5 metod zwiększania wiarygodności, używanych przez sprzedawców, którzy notują najlepsze efekty – do zastosowania w 15 minut po szkoleniu.
 • Jak wywoływać emocje słowami – to metody, które między innymi stosowało wojsko do rekrutacji na wojnę.
 • 7GG – moja metoda wywoływania pożądania u klientów, grzesznie kusząca, więc trudno się jej oprzeć – nie działa tylko na mnichów.
 • SALT METHOD – jak pobudzać zainteresowanie starannie dobranymi sekwencjami zdań. Tak zwana technika Open Loop to pochodna tej metody.
 • No i wreszcie SDT – najszybsza znana mi technika pisania skutecznych tekstów sprzedażowych – dosłownie w kilka chwil tworzysz każdą ofertę.
 • Ale to tylko początek…

Jak wygląda każda lekcja?

Wypróbuj pierwszy miesiąc za pół ceny

Sprawdź, wypróbuj, zobacz, jak to działa.

Co dalej? Jeśli Ci się spodoba - zostań z nami na kolejne miesiące!

Pierwszy miesiąc to ledwie 49 zł. Gdy Ci się spodoba i zostaniesz, kolejne to tylko 100 zł miesięcznie, ale nie ma takiego obowiązku, nie bierzesz ze mną ślubu, więc w każdej chwili możesz zrezygnować.