Co konkretnie otrzymasz ode mnie w ramach NSC?

W pierwszym miesiącu otrzymasz 4 pierwsze lekcje video, potem kolejne nagrania co 7-10 dni. (Zaczniemy od: "Czym jest marketing konwersacyjny 3K?", "Jak się przygotować do konwersacji marketingowej?", "Prosty plan pozyskiwania klientów", "Jak pisać nagłówki, motywujące do działania?"

Jeśli jesteś rasowym copywriterem, który zawsze sprzedaje co chce w ilościach hurtowych, to raczej nie jest dla Ciebie, choć wiem, że kilka technik Cię zaskoczy swoją prostotą i szybkością działania. Umówmy się jednak, Ty potrafisz sobie wypracować sprzedaż.

Te przekorne i bezczelne 30-minutowe lekcje marketingu konwersacyjnego są dla Ciebie, jeśli:

 • Nie masz 100 lat doświadczenia w zdobywaniu klientów, ale ja Ci pokażę, co zrobić, by sami przychodzili.
 • Nie chcą Ci płacić większych pieniędzy, ale ja Ci pokażę, jak z dnia na dzień podnieść ceny.
 • Nie zasługujesz na zainteresowanie, a ja Ci pokażę, jak zaciekawiać klientów kilkoma pierwszymi słowami.
 • Nie masz talentu do pisania , a ja Ci pokażę, jak samodzielnie tworzyć ciekawe artykuły marketingowe, generujące leady do Twojego biznesu!
 • Jesteś osobą niezorganizowaną, a ja Ci pokażę, jak szybko ułożyć cały marketing konwersacyjny.
 • Jesteś nikim..., a ja Cię nauczę dwóch sposobów wywierania wpływu na każdą osobę.
 • Nie znasz się na marketingu, a ja Ci pokażę, jak tworzyć bardzo skuteczne opisy produktów i usług.
 • Twój produkt lub usługa to nuda, a ja Ci pokażę, jak zdobywać zainteresowanie klientów - słowami, nie budżetem reklamowym.
 • Jeśli już piszesz, to lejesz wodę, ale ja Cię nauczę w kilku zdaniach tak opisać Landing Page, by działała pomimo Twojej nieporadności w pisaniu.
 • Klienci nie reagują na Twoje posty, teksty i e-maile, a ja Ci pokażę co im “dać”, by zaczęli reagować szybciej, niż pomyślisz.
 • Klienci traktują Cię jak spamera i po pierwszej wiadomości wypisują się z Twoich list, więc ja Cię nauczę tworzenia 3 rodzajów e-maili, które odwalą za Ciebie całą robotę.
 • Klienci nie znajdują czasu na Twoje teksty, a ja Ci pokażę, co zmienić, by nie tylko nie odkładali czytania, ale też działali prawie natychmiast.
 • Nie umiesz przekonywać, a ja Ci pokażę 13 naukowo przetestowanych metod, które Twoje teksty zmienią w narzędzie nienachalnej, lecz skutecznej perswazji. Z Tobą nic nie zrobimy, tylko teksty da się uratować.
 • Masz silną i tańszą konkurencję, więc pokażę Ci, jak ją etycznie wyeliminować, nie obniżając cen.
 • Nikt Cię, nie zna, nie lubi Cię i mają Cię za nikogo w tej branży? Dobrze, pokażę Ci 9 metod natychmiastowego tworzenia wiarygodności, jakiej Ci dziś brakuje do większej sprzedaży.
 • Mówisz i piszesz zbyt prosto i nieskładnie? Super, zacznij używać metody na “M”, która sprawi, że nagle zaczniesz posługiwać się najsilniejszym językiem niewykrywalnej sprzedaży.
 • Nikt nie chce Twoich produktów? Pokażę Ci, jak słowami budzić głębokie pragnienia klientów, którym nie są w stanie się opierać zbyt długo, więc sprzedaż, to tylko kwestia czasu.

No, to mamy cały marketing z głowy!

Nauczę Cię wykorzystywania 9 wzorców sprzedażowych, które nazwałem BeMoZami.

Okazuje się, że każda sytuacja sprzedażowa ma jeden z 9 kontekstów! Gdy nauczysz się wprowadzać klienta w taki kontekst, sprzedaż sama idzie!

Na przykład eksperci-celebryci korzystają z tego nagminnie, sprzedając ze scen najróżniejsze rzeczy.

To prowadzi nas do prostej metody sprzedaży - zmiany kontekstu klienta za pomocą słów!

To tak, jakby postawić go przed kasą w sklepie - automatycznie wyciągnie kartę lub gotówkę i zapłaci!

Myślisz, że to dla Ciebie niemożliwe?

 • Jeśli tylko śnisz o większej sprzedaży, nauczę Cię schodzić na ziemię i za pomocą prostych technik słownych doprowadzać niezdecydowanych do zamówienia, zakupu i zapłaty.
 • Jeśli zwykle piszesz rozwlekle i nieciekawie , nauczę Ci takiej metody redagowania tekstów, że słowa zaczną żyć w głowach czytelników i nie dadzą im spokoju, dopóki nie kupią tego, co opisujesz.
 • Boją się od Ciebie kupować? Super! Nauczę Cię wykorzystywać największe obiekcje klientów do tego, by więcej kupowali. Bez żadnej walki.
 • Masz mętlik w głowie od tych wszystkich szkoleń? Pokażę Ci szablon tekstu, który uporządkuje Twoje myśli i zapewni powtarzalną sprzedaż, zamiast przypadkowych zakupów.
 • Ciągle słyszysz lub czytasz “muszę to przemyśleć”? Koniec z tym, nauczę Cię 3 metod popychania klientów do działania. Jedna z nich jest bardzo kontrowersyjna, ale prawie nigdy nie zawodzi. Masz odwagę ją wypróbować?
 • Dobrze zaczynasz, ale słabo kończysz? Pokażę Ci, jak tworzyć nieodparte wezwania do działania (CTA) i dwie metody bez żadnego wezwania…
 • Brak Ci słów, gdy są potrzebne? Tego jeszcze nie znasz! Kreator Zdań Sprzedażowych zmusi Twój mózg do pisania skutecznych tekstów, nawet wtedy, gdy nie masz nic do powiedzenia.
 • Klienci nie chcą kupować, bo chcieliby wszystko za darmo? Pokażę Ci 3 metody demonstrowania wartości produktu, bazujące na tym, czego klient NIE CHCE.
 • Nudzisz, zamiast zaciekawiać? Poznasz Storyselling z metodą “na patelnię”, który tworzy na klientach tak silną wewnętrzną presję, że czują, iż muszą kupić to, co polecasz.
 • Męczy Cię pusta strona lub biała kartka? 6 metod zaczynania tekstów z 18 przykładami pozbawi Cię pustki w głowie i po prostu dobrze zaczniesz pisać.
 • Ale to dopiero początek...

Jak wygląda każda lekcja?

Każda lekcja to nagranie video plus jego transkrypcja. Do tego dostajesz jednostronicowe podsumowanie lekcji (Action Shift) oraz wersję audio w mp3  - do ściągnięcia i słuchania w samochodzie lub na spacerze!

Weź 1 miesiąc - naucz się chociaż pisania nagłówków!

Sprawdź, wypróbuj, zobacz, jak to działa.

Pierwszy miesiąc NSC nauczy Cię najważniejszej umiejętności marketingu internetowego - pisania wciągających nagłówków. One są wszędzie potrzebne.

I jeśli to będzie jedyna umiejętność, jaką wyniesiesz z pierwszego miesiąca NSC - Twoja skuteczność może wzrosnąć nawet pięciokrotnie - taką zmianę wywołują dobre nagłówki.

Co dalej? Jeśli Ci się spodoba - zostań z nami na kolejne miesiące!

Pierwszy miesiąc to ledwie 100 zł. Gdy Ci się spodoba i zostaniesz, kolejne to tylko 100 zł miesięcznie, ale nie ma takiego obowiązku, nie bierzesz ze mną ślubu, więc w każdej chwili możesz zrezygnować.

Ile czasu zajmie mi nauka?

Każdego miesiąca otrzymasz 2-3 lekcje z marketingu konwersacyjnego plus 2 materiały bonusowe. Lekcje trwają około 30 minut, więc tyle każdy znajdzie, nie zawalę Cię materiałem, którego nigdy nie obejrzysz.

Plan NSC rozłożony jest na rok. W tym czasie nabędziesz wszystkie niezbędne umiejętności, które pomogą Ci prowadzić sprzedaż w każdy warunkach.

Ale NSC nie skończy się za rok. Jeśli zechcesz ze mną zostać na dłużej, będzie ciągle otrzymywać kolejne, nowe i zaktualizowane materiały szkoleniowe, bo marketing ciągle się zmienia i trzeba być na bieżąco.

Jak mogę opłacić dostęp?

Każdy znajdzie najlepszy sposób dla siebie!

Najwygodniej jest płacić przez PayPal. Pełne bezpieczeństwo transakcji i swoboda, bo nie musisz nic robić, by mieć nieprzerwany dostęp do NSC. W momencie zamówienia uruchamiana jest płatność cykliczna, którą w każdej chwili możesz anulować.

Przelew online przez PayU (w tym zwykły przelew a także BLIK) lub Karta Kredytowa. Tu na 5 dni przed końcem dostępu otrzymasz e-mailem link do szybkiego przedłużenia NSC, a wtedy 3 kliki i po wszystkim.

Jeśli zdecydujesz się zostać w NSC na dłużej, to po prostu opłacasz kolejny miesiąc, a jeśli płacisz przez PayPal, on zadba o płatności i nic nie musisz robić. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz rozwodu – anulujesz płatności w PayPal lub nie opłacasz kolejnych miesięcy.

Jak widzisz, zero przymusu, pełny luz i swoboda. Osobiście liczę na to, że tak Ci się spodoba NSC, że zechcesz zostać, ale to Twoja decyzja.

Chcę od razu cały rok za 1000 zł

Dostajesz 2 miesiące w prezencie - oszczędzasz aż 200 zł

Chcę pół roku za 500 zł

Dostajesz miesiąc w prezencie - oszczędzasz 100 zł

Chcę pierwszy miesiąc za 100 zł

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że to nie jest najlepsze, co mogło Cię spotkać, nie męcz się, napisz do mnie wiadomość, a ja Ci zwrócę pieniądze. To proste! Wystarczy jeden e-mail na adres darek@dynanet.pl

(Jeśli wybierzesz miesiąc na próbę i potem zdecydujesz się z nami zostać, będziesz płacić 100 zł/miesięcznie. Tak długo, jak zechcesz, bo nie ma przymusu zostania z nami na rok - w każdej chwili możesz zrezygnować.) BIORĘ MIESIĄC NA PRÓBĘ >>

Regulamin Sklepu